O firmie.

Inter-Welm

Firma Inter - Welm powstała w 1991 roku i od tego czasu podlega ciągłej ewolucji i dynamicznemu rozwojowi. Jesteśmy Autoryzowaną Stacją Dealerską Audi zajmującą się sprzedażą samochodów tej marki oraz Oryginalnych akcesoriów Audi® i Oryginalnych części Audi®. Oferujemy także profesjonalną obsługę serwisową, realizując okresowe przeglądy samochodów, naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne.Zaplecze firmy stanowi wykwalifikowana grupa certyfikowanych przez Audi sprzedawców i serwisantów, których wiedza i umiejętności opierają się na wieloletnim doświadczeniu w branży motoryzacyjnej oraz regularnie przeprowadzanych szkoleniach z zakresu pełnej oferty Audi oraz wytycznych dotyczących napraw.

Dzięki ścisłej współpracy z producentem firma Inter - Welm gwarantuje najwyższą jakość usług, a wyposażenie stacji serwisowej spełnia najsurowsze normy obowiązujące Audi na całym świecie.

O jakości naszych usług świadczą chociażby zdobyte nagrody i osiągnięcia. Oto niektóre z nich:

  • Trzykrotne zdobycie tytułu: Serwis Roku w konkursie: Poland Service Technik w latach 1999, 2000 i 2001.
  • „Najlepszy dealer Audi” - tytuł ten firma otrzymała już w roku 1997
  • W roku 2007 firma został nagrodzona tytułem AUTO SALON 2007 w konkursie Polskiej Izby Motoryzacji na najlepszy motoryzacyjny obiekt w Polsce

Nowoczesny salon samochodowy Audi działa od 2006 roku i należy do największych w Polsce. Serdecznie zapraszamy do osobistej wizyty.