Każde spotkanie to wielkie wydarzenie.

Audi A1 Sportback

Nowoczesny styl życia – w kompaktowej formie, dającej możliwość stworzenia samochodu jedynego w swoim rodzaju – o ekscytujących osiągach i niezmiennie fascynującego. Technologie, które są wydajniejsze, a rozwiązania komunikacyjne jeszcze nowocześniejsze. Audi A1 Sportback – wielkość ma wiele znaczeń.

145x80_AA1_SB_141004

Wejść w wielkim stylu

Stylistyka Audi A1 Sportback.
Poziomo przebiegające linie optycznie poszerzają nadwozie, by wyglądało jeszcze masywniej. Zdecydowane kształty odpowiadają dynamice i przyjemności z jazdy.
Lusterka zewnętrzne podkreślają nową linię aerodynamiczną, a przód nadwozia prezentuje się jeszcze ostrzej.

145x80_AA1_SB_141008

Zrobić wielkie wrażenie

Silniki nowego Audi A1 Sportback.
Droga nie jest do przejeżdżania, tylko do przeżyć. Najnowsza generacja silników TDI i TFSI łączy świetne osiągi i niskie zużycie paliwa. Dbają o to między innymi: seryjny system start stop i układ odzyskiwania energii. Bardzo szybkie działanie 7-biegowej, dwusprzęgłowej skrzyni S tronic® przekłada się na wspaniałe osiągi i świetną kontrolę.

145x80_AA1_SB_141002

Dla wielkich przeżyć

Linie wyposażenia design i sport.
Dla tych, którzy chcą podkreślić swój charakter, do dyspozycji są dwie linie wyposażenia: design i sport. Linie definiują wygląd samochodu i jedyną w swoim rodzaju estetykę Audi. Linia sport to dynamika na co dzień – a podkreślają ją ekskluzywne 16-calowe obręcze aluminiowe w 5-ramiennej, dynamicznej stylistyce i chromowane końcówki układu wydechowego podkreślające siłę.

145x80_AA1_SB_141003

Wielkość informacji

Inteligentne technologie w Audi A1 Sportback.
Dotrzyj do celu szybko i sprawnie, dzięki jeszcze większym możliwościom inteligentnych rozwiązań. Opcjonalny system nawigacji MMI z 6,5-calowym wyświetlaczem i mapami 3D jest wart każdego spojrzenia. Także akustyka  zasługuje na uwagę: system nagłośnienia BOSE Surround z 14 głośnikami zapewnia wyjątkowy dźwięk wszystkim pasażerom.