Nowy ruch.

Audi S3 Limousine

Już na pierwszy rzut oka Audi S3 Limousine jest bardziej fascynujące, mocniejsze i usportowione. Eksponuje też typowe cechy S3, z determinacją właściwą dla modeli hatchback. Dynamikę tego modelu można też odczuć wewnątrz, np. za sprawą sportowych foteli S z przodu, dostępnej opcjonalnie wielofunkcyjnej skórzanej kierownicy z płaskim dnem i pedałów ze szczotkowanej stali nierdzewnej.

145x80_AS3_161012

Silnik

Więcej mocy, większy sportowy potencjał, więcej przyjemności z jazdy. Silnik 2.0 TFSI posiada teraz moc 228 kW (310 KM) i moment obrotowy 400 Nm. Zakres jego obrotów wynosi od 2000 do 5400 obr./min przy zastosowaniu skrzyni S tronic. Dzięki temu Audi S3 Limousine przyspiesza od 0 do 100 km/h w jedyne 4,6 sekundy, a potem do maksymalnej prędkości 250 km/h. W Audi S3 Limousine moc przenoszona jest za pomocą manualnej skrzyni sześciobiegowej w lekkiej obudowie z magnezu, natomiast opcjonalnie dostępna jest też nowa siedmiobiegowa skrzynia S tronic.

145x80_AA3_D_161004

Łączność

Zintegruj swój smartfon z dostępnym w Audi S3 systemem Audi Smartphone Interface. System korzysta z kolorowego wyświetlacza MMI o wysokiej rozdzielczości. Funkcja MMI Radio Plus jest zawarta w standardzie, natomiast MMI Navigation Plus z MMI Touch jest dostępna na życzenie. W zestawieniu z systemem Audi Connect użytkownik zyskuje dostęp do wielu funkcji online, w tym systemu nawigacji Google Earth™ i Google Street View™, informacji o ruchu drogowym w czasie rzeczywistym, a także informacji o celu podróży i warunkach pogodowych.

145x80_AA3_D_161002

Wirtualny kokpit Audi

Szersza perspektywa: dzięki wirtualnemu kokpitowi Audi, wszystkie kluczowe informacje są zawsze w zasięgu wzroku kierowcy. 12,3-calowy wyświetlacz oferuje dwa tryby prezentacji danych. Klasyczny – przy którym wskaźniki przypominają tradycyjne zegary analogowe oraz tryb infotainment, gdzie wskaźniki schodzą na boczny plan, a eksponowana jest środkowa przestrzeń, wyświetlająca np. mapę nawigacji.

145x80_AS3_161010

S od zewnątrz

Charakter Audi S3 Limousine jest czysto sportowy. Aluminiowe obudowy lusterek zewnętrznych, jednolita osłona chłodnicy z emblematem S i chromowanymi podwójnymi listwami to tylko przykłady elementów, które nadają Audi S3 niepowtarzalny sportowy wygląd. Wyrazisty tylny dyfuzor z typowym dla modelu S podwójnym układem wydechowym atrakcyjnie poszerza optycznie samochód.

145x80_AA3_SB_161004

Reflektory Audi Matrix LED

Noc staje się dniem. Dostępne jako opcja, reflektory Audi Matrix LED zapewniają jasne i równomierne oświetlenie drogi. Poszczególne diody załączają się lub gasną zależnie od sytuacji, tak aby w każdym momencie oświetlenie drogi było jak najbardziej precyzyjne. Diody posiadają dodatkowo 64 poziomy jasności. Światło padające na znaki drogowe ma ograniczoną siłę, aby odbijając się od nich, nie oślepiało kierowcy. Kierunkowskazy z dynamicznym sposobem sygnalizowania zostały zainstalowane także z tyłu.