Wyrazisty. Silny. Niepowtarzalny.

Audi A4 allroad quattro

A4 allroad quattro jest uosobieniem ekskluzywności w kategorii off-road. Łącząc odważne wzornictwo z maksymalną funkcjonalnością, zajmuje w swojej klasie wyjątkową pozycję. Atletycznie zarysowane nadkola i zwiększony prześwit sprawiają, że A4 allroad quattro jest idealnym towarzyszem podróży. Jak wskazuje nazwa, quattro z napędem na wszystkie koła zapewnia wyjątkowo dynamiczne wrażenia z jazdy. Ma lepszą przyczepność i prowadzi się znakomicie na niemal każdej nawierzchni.

145x80_AA4_161004

Nowoczesny design

Audi A4 allroad quattro mocno zaznacza swoją obecność. Poziome linie i kontrastujące nadkola sprawiają, że nadwozie emanuje siłą. Obfitość detali – takich, jak osłona chłodnicy z chromowanymi listwami pionowymi, charakterystyczny przedni i tylny zderzak oraz ostro zarysowane reflektory – nadają sylwetce ekskluzywny charakter off-road’owy. Audi A4 allroad quattro oferuje wybór 13 kolorów lakieru.

145x80_AA4_D_161007

Innowacyjne technologie

Fascynujące rozwiązania Infotainment oraz system inteligentnego wsparcia to dowód na to, że w Audi A4 allroad quattro zastosowano innowacyjne rozwiązania mobilne. Dostępny opcjonalnie wirtualny kokpit czy system nagłośnieniowy firmy Bang & Olufsen z dźwiękiem 3D wynoszą ofertę technologiczną Audi na poziom najwyższy. Jednym z ciekawszych systemów wspomagających jest tempomat adaptacyjny Audi adaptive cruise control (ACC) z funkcją Stop & Go oraz asystentem jazdy w korkach. System kontroluje przyspieszanie i hamowanie oraz wspomaga kierowanie do prędkości 65 km/h.

145x80_AA4_161008

Nadzwyczajne wrażenia z jazdy

Idź własną drogą – w quattro z napędem na wszystkie koła nawet standardowe wyposażenie jest wyjątkowe. Większa dynamika, lepsza przyczepność i wspaniałe doznania podczas jazdy na niemal każdej nawierzchni. Za pomocą systemu Audi drive select możesz zawsze dostosować właściwości jezdne do swoich potrzeb. Poza znanymi wcześniej trybami „Comfort”, „Auto”, „Dynamic” i „Individual”, został on teraz wyposażony w dodatkowy tryb „Off-road” do jazdy w terenie.

145x80_AA4_161003

Nowatorska funkcjonalność

Wyposażenie Audi A4 allroad quattro zachwyca swoją funkcjonalnością. Elektryczne wspomaganie otwierania i zamykania przestrzeni bagażowej z obsługą gestu sprawia, że załadunek jest jeszcze bardziej komfortowy. Dostępna w standardzie możliwość pełnego złożenia oparcia tylnej kanapy pozwala uzyskać dodatkową przestrzeń. W podstawowym układzie bagażnik ma pojemność 505 litrów, natomiast po złożeniu tylnej kanapy, przy załadunku po sam dach, przestrzeń ta powiększa się do 1510 litrów.