Technika.

Audi RS 6 Avant

145x80_ARS6_Avant_interior_klima

4-strefowa komfortowa klimatyzacja automatyczna

System automatycznej klimatyzacji zapewnia optymalne temperatury i świeże powietrze we wnętrzu. Możliwość indywidualnego ustawienia przez każdego z pasażerów i  zapamiętywania preferencji użytkowników zapewnia najlepszy komfort podróży.

145x80_A_RS6_Avant_back

Dostęp komfortowy z otwieraną gestem pokrywą bagażnika

Ręce zajęte, a bagażnik zamknięty? Elektrycznie otwieraną pokrywę bagażnika Audi RS 6 Avant z opcjonalnym dostępem komfortowym z czujnikiem otwierania pokrywy bagażnika można uruchomić ruchem stopy pod tylnym zderzakiem. Tyle wystarczy, by pokrywa automatycznie otworzyła się bez konieczności sięgania po kluczyk.

145x80_A_RS6_Avant_MMI_touch

MMI® Navigation plus z dotykowym systemem MMI touch®

Nawigacja MMI plus to najbardziej innowacyjna technologia nawigacji, z bogactwem funkcji, komfortem obsługi i nie tylko. Wraz z dotykowym systemem MMI touch®, informacje są dostępne wygodniej niż kiedykolwiek.

145x80_AA6_D_141009

Bang & Olufsen Advanced Sound System

Prestiżowe nagłośnienie Bang & Olufsen Advanced Sound System zapewnia najlepszą jakość dźwięku i wrażenia rodem z sali koncertowej. 14 głośników, w tym głośnik centralny i subwoofer dbają o fascynujące doznania dźwięku surround.

145x80_ARS6_Avant_phone_box

Audi phone box

Audi phone box, wraz z funkcją sterowania głosem i zestawem głośnomówiącym, zapewniają nowy komfort prowadzenia rozmów telefonicznych.  Wystarczy umieścić telefon w specjalnym schowku w konsoli środkowej.   Telefon łączy się z zewnętrzną anteną, poprawiając jakość odbioru i zmniejszając emisję promieniowania przez antenę telefonu wewnątrz kabiny. Dostępna jest także możliwość ładowania z wbudowanego portu USB, oraz sterowanie z kierownicy i poprzez system radia/nawigacji.

145x80_ARS6_Avant_park_assistant

Asystent parkowania wraz z widokiem otoczenia samochodu

Asystent parkowania, umożliwia szybkie, wygodne i praktycznie automatyczne  parkowanie.

145x80_ARS6_Avant_interior_MMI

Pakiet wspomagania kierowcy z Audi pre sense plus

Pakiet wspomagający kierowcę łączy szereg systemów wspomagania jazdy, jak np. asystent parkowania i Audi side assist. Systemy współpracują ze sobą dla zwiększenia możliwości samochodu i wygody Twojej podróży.  

145x80_ARS6_Avant_head_up

Wyświetlacz Head-Up

Wyświetlacz Head-Up wyświetla istotne dla kierowcy informacje bezpośrednio na szybie. Kierowca nie musi odwracać wzroku od drogi, widząc wszystkie informacje tam, gdzie spogląda w czasie jazdy. Dzięki temu wyświetlacz Head-Up przyczynia się do poprawy bezpieczeństwa i komfortu jazdy, idealnie dopełniając pozostałe systemy wspomagające kierowcę.