[object Object]

Sportowa sylwetka w wielkim stylu.

Audi S6 Avant

Audi S6 Avant to jednocześnie reprezentacyjny samochód służbowy, prestiżowy samochód rodzinny lub po prostu sportowy i zarazem elegancki samochód na co dzień. Technologia cylinder on demand inteligentnie uwalnia moc, która wraz ze stałym napędem na cztery koła quattro zapewni pierwszorzędną jakość jazdy.

145x80_S6_tfsi_2014

Napęd robi wrażenie

Wydajny silnik V8-TFSI-Motor z funkcją cylinder on demand ze stałym napędem na cztery koła quattro najpełniej uwalnia moc. Wspaniała dynamika idzie w parze z niezwykłą wydajnością.

145x80_AS6_141002

Wyrazisty design.
Sylwetka Audi S6 Avant

Design Audi S6 Avant, łączący elegancję i wyrazistość, to nowa interpretacja sportowego stylu. Szczególnie typowa dla tego modelu odznaczająca się na froncie osłona Singleframe z poziomymi podwójnymi listwami chromowanymi.

145x80_AS6_D_141016

Wyposażenie dla jeszcze większego komfortu oraz usługa infotainment

Solidna jakość to solidne wyposażenie. O większy komfort i dostęp do infotainment zadbastandardowe dla tego modelu wyposażenie, jak np. wielofunkcyjna sportowa skórzana kierownica z funkcją obsługi radia i systemu informacyjnego kierowcy, telefonu i nawigacji.

145x80_AA6_D_141021

Bang & Olufsen
Advanced Sound System

Fascynujący dźwięk w wyjątkowym stylu.
Bang & Olufsen zapewnia najlepszą jakość dźwięku i wrażenia rodem z sali koncertowej. 15 głośników, w tym głośnik centralny i subwoofer dbają o fascynujące doznania dźwięku surround.