Witamy w przyszłości.

Nowe Audi A8

Stylistyka wyznaczająca początek nowej ery dla marki Audi. 41 inteligentnych systemów Audi AI, wspierających kierowcę podczas jazdy.
Nowy poziom intuicyjnej obsługi za pomocą dotykowych ekranów i głosu. Perfekcyjnie zaprojektowane i wykonane wnętrze, gwarantujące najwyższy komfort podróżowania.
Audi A8 na nowo definiuje limuzynę klasy Premium i wyznacza kierunek rozwoju współczesnej motoryzacji.

stylistyka

Nowa era w stylistyce

Nowe Audi A8 wyznacza nowy rozdział stylistyki dla całej marki Audi.
Nowa, szersza osłona chłodnicy typu Singleframe, opływowa i muskularna karoseria oraz całkowicie nowe i przeprojektowane reflektory przednie oraz tylne. Nowe Audi A8 sprawi, że nie wyjdziesz z podziwu na jego widok.

reflektory

Spojrzenie w dal

Reflektory HD Matrix LED z technologią Audi Laser, dostępne w A8, wytwarzają światło o 10-krotnie większej intensywności! Dzięki punktowemu światłu lasera, zasięg widoczności zwiększa się dwukrotnie w porównaniu do technologii konwencjonalnej. W czasie jazdy, system kamer w przedniej szybie rozpoznaje źródła światła ruchu z naprzeciwka i umożliwia automatyczne wydzielenie tego obszaru. Kierowcy pojazdów nadjeżdżających z przeciwka nie są więc oślepiani.

tylne

Akcent końcowy

Tylne trójwymiarowe światła Audi Matrix OLED tworzą niepowtarzalny charakter tylnej części nowego Audi A8. Technologia OLED umożliwia tworzenie jednorodnie świecących form geometrycznych, które można też płynnie przyciemniać. To sprawia, że A8 wyróżnia się również w nocy, a dodatkowo zwiększa się bezpieczeństwo podróżowania.