Stworzony z większych oczekiwań.

Audi Q3

Dziś tu, jutro gdzieś indziej. Świat staje się coraz mniejszy. A Twoje możliwości coraz większe. Z samochodem, który dotrzyma Ci kroku – nowym Audi Q3. Pełnym siły i zwinnym. Kompaktowym, ale pełnym wewnętrznej wielkości. Do tego pełnym wyrazu, wydajnym i sportowym. Nowe Audi Q3. Stworzony z większych oczekiwań.

W drodze w kierunku ”Ja”.

145x80_AQ3_141017

Ustala kierunek

Stylistyka nowego Audi Q3.
Sportowe i silne, miejskie i zwinne. Nowe Audi Q3 robi wrażenie już od pierwszego spojrzenia. Na nowo ukształtowana osłona Singleframe i nowe kształty zderzaków dodatkowo wzmacniają charakter. Także wnętrze jest uszlachetnione nowymi akcentami – takimi jak wyloty powietrza o wysokim połysku.

145x80_AQ3_D_141068

Sportowy lub wyrafinowany

Linie wyposażenia.
Podkreśl ekskluzywny charakter swojego Audi Q3. Linie wyposażenia Q3 Sport i Q3 Design sprawiają, że to możliwe. Dodają sportowego sznytu albo jeszcze więcej wyrafinowanych detali stylistycznych. Linie wyposażenia to wyjątkowo atrakcyjne pakiety wyposażenia – doskonały wstęp do indywidualizacji Twojego Audi Q3.

145x80_AQ3_D_141106

Tak wyjątkowy jak ty

Bogate wyposażenie dodatkowe.
Podkreśl atletyczny charakter Twojego Audi Q3 i odkryj szereg atrakcyjnych opcji wyposażenia, a wśród nich na przykład system nagłaśniający BOSE Surround Sound z czternastoma głośnikami, sześć nowych wzorów obręczy, światła LED, sterowaną elektrycznie pokrywę bagażnika.

145x80_AQ3_141018

Jeszcze silniejszy,
jeszcze bardziej sportowy

Silniki Audi Q3.
Silne i dynamiczne: przeprojektowane silniki gwarantują więcej przyjemności z jazdy w nowym Audi Q3. Udowadniają przy tym wybitny kunszt inżynierski twórców, będąc jeszcze oszczędniejszymi od poprzedników. Najbardziej oszczędne wersje z linii Q3 łączą wyjątkowe technologie i rozwiązania sprzyjające obniżeniu zużycia paliwa i emisji CO2. To modele Audi Q3 ultra.