[object Object]

Prawdziwa wielkość nie zna granic.

Audi Q7

Audi Q7 to dzieło ambitnych idei: nie ustawać w dążeniu do doskonałości. Pełne siły, a jednocześnie olśniewające lekkością. Wnętrze modelu zapewnia komfort na najwyższym poziomie i jeszcze więcej przestrzeni. Silnik 3.0 TDI napędza 5-osobową wersję  do 100 km/h w zadziwiające 6,3 sekundy.

145x80_new_Q7_1

Wyrazisty i zdecydowany

Stylistyka Audi Q7.
Kształt Audi Q7 definiuje napięcie powierzchni i ich ostre linie.  Jest bardziej kompaktowe od poprzednika. Szerokość
i wysokość zostały powiększone i demonstrują jeszcze większą siłę. Wyraźna osłona chłodnicy i opcjonalne diodowe reflektory Audi Matrix podkreślają ponadczasową atletyczną sylwetkę.

145x80_new_Q7_5

Koncepcja przestrzenna

Wnętrze Audi Q7.
Odkryj swobodę kształtowania wnętrza nowego Audi Q7. Bardziej przestronnego od poprzednika i o bardzo wielu możliwościach konfiguracji: seryjnie montowaną trzyosobową kanapę z regulacją oparcia albo dostępne
na życzenie dwa składane elektrycznie siedzenia trzeciego rzędu, zmieniające Q7 w samochód dla 7 osób, wraz
ze składanymi zewnętrznymi siedzeniami drugiego rzędu
dla ułatwionego dostępu.

145x80_new_Q7_4

Osiągaj nowe cele

Napęd Audi Q7.
Potężny silnik 3.0 TDI dysponuje 200 kW (272 KM) i rozpędza 5-osobową wersję Q7  do 100 km/h już od 6,3 sekundy. Seryjny napęd na cztery koła quattro rozkłada równomiernie siłę napędową. W połączeniu z opcjonalnym układem czterech kół skrętnych daje jeszcze większą kontrolę nad sytuacją.

145x80_new_Q7_2

Nieporównywalne wrażenia z jazdy

Technologia lekkiej konstrukcji
Audi Q7.

20 lat doświadczenia w tworzeniu lekkich konstrukcji wpłynęło na powstanie nowego Audi Q7. Z silnikiem 3.0 TDI jest nawet 325 kilogramów lżejsze niż poprzednik. Lekkie technologie  można odnaleźć w wielu detalach Audi Q7 –
od siatki na bagaż po podłogę bagażnika. Dla jeszcze lepszych  osiągów i wydajności.